EET-UQ2V471KA
CAP ALUM 470UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2V471KA
EET-UQ2V471KA Hakkında
EET-UQ2V471KA, Panasonic tarafından üretilen 470µF kapasitesi ve 350V nominal gerilimi ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu (Can) paketlemesine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 423mOhm ESR değeri ile 120Hz'de karakterize edilen kondansatör, 3.36A ripple akımına 10kHz'de ve 2.4A ripple akımına 120Hz'de dayanabilir. -25°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahip olan bu bileşen, entegre devrelerin güç kaynağında filtreleme, zaman sabiti uygulamalarında ve yüksek gerilim uygulamalarında yer alır. ±20% tolerans ile sunulur. Not: Bu ürün üretimden kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V