EET-UQ2V391LA
CAP ALUM 390UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2V391LA
EET-UQ2V391LA Hakkında
Panasonic EET-UQ2V391LA, 390µF kapasitansı ile 350V rated voltaj için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı yerleştirim sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisinde 510mOhm ESR değeri sunar. 120Hz'de 2.06A ve 10kHz'de 2.884A ripple akım toleransına sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filter devreler ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Not: Bu bileşen üretimden kaldırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.884 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V