EET-UQ2V102EA
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2V102EA
EET-UQ2V102EA Hakkında
Panasonic EET-UQ2V102EA, 1000µF kapasitansı ve 350V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi radial ve snap-in kasa tasarımı ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. 2000 saat 85°C ömür süresi, -25°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığı ve ±20% tolerans ile genel amaçlı filtreleme ve enerjilendirme işlevleri için uygun olan bileşendir. ESR değeri 199mOhm @ 120Hz ve ripple current kapasitesi 10kHz'de 4.956A ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.956 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V