EET-UQ2S681KF
CAP ALUM 680UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2S681K
EET-UQ2S681KF Hakkında
Panasonic EET-UQ2S681KF, 680 µF kapasitansa sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir. 120 Hz'de 3.11 A ve 10 kHz'de 4.354 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. ESR değeri 120 Hz'de 293 mOhm olarak belirtilmiştir. Ürün obsolete (üretim durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.354 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V