EET-UQ2S561DA
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2S561DA
EET-UQ2S561DA Hakkında
Panasonic EET-UQ2S561DA, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Through-hole radial snap-in montaj tipi sayesinde PCB'ye kolay entegrasyonu sağlar. -25°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunur. 355mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de, 3.836A ripple current kapasitesi ile 10 kHz'de özellikle güç kaynakları, inverter, UPS ve genel amaçlı elektronik devreler başta olmak üzere endüstriyel ve profesyonel uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans değeri ile standart kalite endüstrisi uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.836 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V