EET-UQ2S331LA
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2S331LA
EET-UQ2S331LA Hakkında
Panasonic tarafından üretilen EET-UQ2S331LA, 330µF kapasitansla ve 420V rated voltajla tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile doğrudan PCB'ye entegre edilebilir. 603mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaya uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10kHz'de 3.038A ve 120Hz'de 2.17A ripple akım kapasitesine sahiptir. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.038 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V