EET-UQ2S271KA
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2S271KA
EET-UQ2S271KA Hakkında
Panasonic EET-UQ2S271KA, 270µF kapasitanslı, 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipinde tasarlanmış, through-hole montajı destekler. ±20% toleransa sahip bu bileşen, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 737mOhm ESR ve 10 kHz'de 2.716A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve filtre devrelerinde kullanıma uygundur. Bileşen şu anda üretilmeyen (obsolete) konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.716 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.94 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V