EET-UQ2S271CA
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2S271CA
EET-UQ2S271CA Hakkında
Panasonic EET-UQ2S271CA, 270 µF kapasitanslı, 420 V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt takılabilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi, ±20% tolerans ve 737 mOhm ESR (120 Hz'de) özellikleri ile karakterize edilir. 10 kHz'de 2.422 A ve 120 Hz'de 1.73 A ripple current değerlerine sahiptir. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında çalışabilir. Ürün şu anda üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.422 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.73 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V