EET-UQ2S221JA
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2S221JA
EET-UQ2S221JA Hakkında
Panasonic tarafından üretilen EET-UQ2S221JA, 220µF kapasitans ve 420V rated voltage'a sahip snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj şekli ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda kullanılır. 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. 120Hz'de 904mOhm ESR değerine ve 10kHz'de 2.31A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama amaçlı kullanılan yüksek voltaj kondansatörüdür. Not: Bu ürün yaşaması tamamlanmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 904mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.31 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V