EET-UQ2S181JA
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2S181JA
EET-UQ2S181JA Hakkında
Panasonic EET-UQ2S181JA, 180 µF kapasitanslı, 420 V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 2000 saat ömür süresi 85°C'de belirtilmiş, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, 1.105 Ohm ESR değerine ve 2.072 A ripple current kapasitesine (10 kHz'de) sahiptir. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere direkt lehimleme için uygundur. Düşük frekans uygulamalarında 1.48 A ripple current desteği mevcuttur. Polar yapı nedeniyle kutupsal bağlantı gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.105Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.072 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V