EET-UQ2S181HA
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2S181HA
EET-UQ2S181HA Hakkında
Panasonic EET-UQ2S181HA, 180 µF kapasitanslı, 420V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. 120Hz'de 1.48A, 10kHz'de 2.072A ripple akımı kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. ESR değeri 120Hz'de 1.105Ohm'dur. Bu ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.105Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.072 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V