EET-UQ2G821EF
CAP ALUM 820UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2G821EF
EET-UQ2G821EF Hakkında
Panasonic EET-UQ2G821EF, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 243 mOhm ESR değerine sahiptir. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, -25°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. Yüksek frekans ripple current kapasitesi 4.144 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple current kapasitesi ise 2.96 A @ 120 Hz'dir. Lütfen geçerli alternatif ürünleri kontrol ediniz.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.144 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V