EET-UQ2G561LA
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2G561LA
EET-UQ2G561LA Hakkında
Panasonic EET-UQ2G561LA, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu tipi paketlemesi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı devrelerde, güç kaynakları, inverterler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 355mOhm ESR değeri ve ±20% toleransı ile istikrarlı performans sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 3.766 A ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.766 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V