EET-UQ2G391LA
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2G391LA
EET-UQ2G391LA Hakkında
Panasonic EET-UQ2G391LA, 390 µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can montajı sayesinde PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanmıştır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve ±20% toleransı vardır. 510mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. Yüksek ve düşük frekans ripple akımı toleransları sırasıyla 2.982A @ 10kHz ve 2.13A @ 120Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama alanlarında kullanılır. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.982 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V