EET-UQ2G271KA
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2G271KA
EET-UQ2G271KA Hakkında
Panasonic EET-UQ2G271KA, 270 µF kapasitansına sahip 400V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ve radial snap-in kasa tasarımı ile güç kaynaklarında, filtreleme uygulamalarında ve genel amaçlı devrelerde kullanılır. ±20% tolerans, 2000 saat ömür (85°C), -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 737mOhm ESR değeri ve 2.338A ripple current (10 kHz) kapasitesi ile yüksek güç uygulamalarında tercih edilir. Not: Bu ürün yaşadığı versiyondur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.338 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V