EET-UQ2G271CA
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2G271CA
EET-UQ2G271CA Hakkında
Panasonic EET-UQ2G271CA, 270µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (85°C'de) özellikleriyle genel amaçlı elektrik devrelerinde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. 120Hz'de 1.67A ve 10kHz'de 2.338A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 737mOhm ESR değeri ile kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.338 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V