EET-UQ2G181HA
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2G181HA
EET-UQ2G181HA Hakkında
Panasonic EET-UQ2G181HA, 180 µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in (yapışkanlı) kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1.105Ω ESR değeri ve ±20% tolerans ile belirtilmiştir. 120 Hz'de 1.44A, 10 kHz'de 2.016A ripple current kapasitesine sahiptir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile tasarlanan bu kondansatör, endüstriyel ve profesyonel elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün üreticisi tarafından üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.105Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.016 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V