EET-UQ2D821JA
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2D821JA
EET-UQ2D821JA Hakkında
Panasonic EET-UQ2D821JA, 820µF kapasitansı ile 200V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI suppression işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans, 243mOhm ESR @ 120Hz ve 2000 saatlik ömrü (85°C) ile specifications sunmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen komponentin ripple current yüksek frekansta 4.102A (10kHz) ve düşük frekansta 2.93A (120Hz) dir. Obsolete statüsü nedeniyle yeni tasarımlarda kullanım önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.102 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V