EET-UQ2D681CA
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2D681CA
EET-UQ2D681CA Hakkında
Panasonic EET-UQ2D681CA, 680µF kapasitanslı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile imal edilmiştir. Through-hole montaj tipi kullanır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 293mOhm ESR değerine ve 10kHz'de 3.752A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün üreticisi tarafından obsolete (üretim durdurulmuş) olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.752 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V