EET-UQ2D561HA
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2D561HA
EET-UQ2D561HA Hakkında
Panasonic EET-UQ2D561HA, 560 µF kapasitansı ve 200V voltaj derecelendirmesi olan radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye entegre edilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 355mOhm ESR @ 120Hz ve 2000 saat ömür @ 85°C özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 120Hz'de 2.43A ve 10kHz'de 3.402A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.402 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V