EET-UQ2D391BA
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2D391BA
EET-UQ2D391BA Hakkında
Panasonic EET-UQ2D391BA, 390µF kapasitansı ve 200V voltaj derecesi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. 2000 saatlik ömür (85°C'de), -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve ±20% toleransı ile belirtilmiştir. ESR değeri 120Hz'de 510mOhm, ripple akım kapasitesi 10kHz'de 2.352A ve 120Hz'de 1.68A'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel kondansatör uygulamalarında kullanılabilir. Bileşen obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.352 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V