EET-UQ2D182EA
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2D182EA
EET-UQ2D182EA Hakkında
Panasonic EET-UQ2D182EA, 1800µF kapasitansına sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montaja uygun tasarlanmıştır. 120mOhm ESR değeri ile 120Hz'de karakterize edilmiştir. 10kHz'de 6.048A ripple akım kapasitesine ve 120Hz'de 4.32A ripple akım seviyesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.048 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V