EET-UQ2D152JA
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2D152JA
EET-UQ2D152JA Hakkında
EET-UQ2D152JA, Panasonic tarafından üretilen 1500µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Snap-in radyal montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyonu sağlar. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120Hz'de 133mOhm ESR değeri ve 10kHz'de 5.418A ripple akımı kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında da kullanılabilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.418 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V