EET-UQ2D152DA
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2D152DA
EET-UQ2D152DA Hakkında
Panasonic EET-UQ2D152DA, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim için tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilir. 144mOhm ESR değeri ile 120Hz'de verimli işlem gösterir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 10kHz'de 5.418A, 120Hz'de 3.87A ripple akım kapasitesi mevcuttur. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Eski sürüm ürün statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 144mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.418 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V