EET-UQ2D152CA
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2D152CA
EET-UQ2D152CA Hakkında
Panasonic EET-UQ2D152CA, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Through-hole radial snap-in paket türü ile monte edilir. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 133mOhm ESR değerine ve 10kHz'de 5.418A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün üretimi sonlandırılmış olup, yedeğe alınması önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.418 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V