EET-UQ2D102HA
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2D102HA
EET-UQ2D102HA Hakkında
Panasonic EET-UQ2D102HA, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radyal, snap-in montaj tipi bir kondansatördür. 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 199mOhm olup, 10kHz'de 4.55A, 120Hz'de 3.25A ripple akım toleransına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve ±20% toleransta üretilmiştir. Through-hole montajla PCB'ye entegre edilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V