EET-UQ2D102BA
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2D102BA
EET-UQ2D102BA Hakkında
Panasonic EET-UQ2D102BA, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, 120Hz'de 199mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömürlü olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10kHz yüksek frekansta 4.55A ve 120Hz düşük frekansta 3.25A ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Lütfen ürünün obsolete (üretim durdurulmuş) statüsü dikkate alınız.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V