EET-UQ2C821BA
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2C821BA
EET-UQ2C821BA Hakkında
Panasonic EET-UQ2C821BA, 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilime sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. 2000 saat ömre sahip (85°C'de), -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ESR değeri 243mOhm (120Hz'de), ripple akımı kapasitesi 3.85A (10kHz) ve 2.75A (120Hz)'dir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial snap-in kasa ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V