EET-UQ2C681HA
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2C681HA
EET-UQ2C681HA Hakkında
Panasonic EET-UQ2C681HA, 680µF kapasitanslı, 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup through-hole montajına uygun bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C sıcaklıkta) özellikleriyle, güç kaynakları, filtreler ve timing devreleri gibi uygulamalarda yer alır. 293mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Ürün yaşlı/obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 293mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V