EET-UQ2C222DA
CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2C222DA
EET-UQ2C222DA Hakkında
Panasonic EET-UQ2C222DA, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. Through-hole montajlı Radial Can-Snap-In paketlemesi ile mevcuttur. ESR değeri 120Hz'de 90mOhm olup, ripple akım kapasitesi 10kHz'de 6.692A ve 120Hz'de 4.78A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantilenir. ±20% toleransı ile tedarik edilir. Ürün durumu kullanım dışıdır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.692 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V