EET-UQ2C182KA
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2C182KA
EET-UQ2C182KA Hakkında
Panasonic EET-UQ2C182KA, 1800µF kapasitansı ve 160V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında işletim yapabilir. 120 mOhm ESR değeri ve 2000 saat ömür (85°C'de) özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 4.2 A, 10 kHz'de 5.88 A ripple akım kapasitesine sahip kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, through-hole PCB montajı için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V