EET-UQ2C182EA
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2C182EA
EET-UQ2C182EA Hakkında
Panasonic EET-UQ2C182EA, 1800 µF kapasitanslı, 160 V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 111mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de ölçülmüştür. 10 kHz'de 5.88 A ve 120 Hz'de 4.2 A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve frekans dengeleme uygulamalarında kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 111mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V