EET-UQ2C152HA
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2C152HA
EET-UQ2C152HA Hakkında
Panasonic EET-UQ2C152HA, 1500µF kapasitansına sahip radial, snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 133mOhm ESR değerine sahip olup, 10kHz'de 5.222A, 120Hz'de 3.73A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile PCB tasarımlarına entegre edilmesi kolaydır. Not: Bu ürün üretim dışı (Obsolete) statüsünde olup, yeni tasarımlarda ikame ürün kullanılması önerilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 133mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.222 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.73 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V