EET-HD2W471LJ
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2W471LJ
EET-HD2W471LJ Hakkında
Panasonic tarafından üretilen EET-HD2W471LJ, 470 µF kapasitansına ve 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kutu yapısı ile through-hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.436 A ve 120 Hz'de 1.74 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve diğer yüksek gerilim devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Lütfen dikkat: Bu ürün üretilmekte olan parça listesinden çıkarılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.436 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V