EET-HD2W391LJ
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2W391LJ
EET-HD2W391LJ Hakkında
Panasonic EET-HD2W391LJ, 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipinde PCB'ye monte edilir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 10 kHz'de 2.17 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı endüstriyel elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Lütfen dikkat: Bu ürün üretimden kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V