EET-HD2W271LJ
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2W271LJ
EET-HD2W271LJ Hakkında
Panasonic EET-HD2W271LJ, 270 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in kasa tipi ile PCB'ye direkt montajı yapılabilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektrik devrelerinde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. 10 kHz'de 1.666A ve 120 Hz'de 1.19A ripple current kapasitesi vardır. Not: Bu ürün obsolete konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.666 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V