EET-HD2W271HJ
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2W271HJ
EET-HD2W271HJ Hakkında
Panasonic EET-HD2W271HJ, 270 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip olan bu komponentin çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır. 105°C'de 3000 saatlik ömür tasarımlanmış olup, 10 kHz'de 1.666 A ve 120 Hz'de 1.19 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Radyal snap-in paket tipi ile Through Hole montajı sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama amaçlı kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.666 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V