EET-HD2W181JJ
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2W181JJ
EET-HD2W181JJ Hakkında
Panasonic EET-HD2W181JJ, 180 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.218 A ve 120 Hz'de 870 mA ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.218 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V