EET-HD2W181HJ
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-HD2W181HJ
EET-HD2W181HJ Hakkında
Panasonic EET-HD2W181HJ, 180µF kapasitansa ve 450V rated voltajına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Through-hole montajı destekleyen bileşen, 10 kHz'de 1.218A ve 120 Hz'de 870mA ripple akımı taşıyabilir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devresi ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan standart endüstriyel komponenttir. Not: Bu parça obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.218 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V