EET-HD2W121JJ
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2W121JJ
EET-HD2W121JJ Hakkında
Panasonic EET-HD2W121JJ, 120 µF kapasitanslı, 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. 10 kHz'de 1.008 A ve 120 Hz'de 720 mA ripple akım kapasitelerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır. Polarize kondansatör olduğu için yönetim uygulamada doğru kutup bağlantısı gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.008 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V