EET-HD2S471LJ
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2S471LJ
EET-HD2S471LJ Hakkında
Panasonic EET-HD2S471LJ, 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V voltaj değerlendirilmiş bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa paketlemesinde sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 3000 saatlık ömür süresine sahiptir. 10 kHz'de 2.394A ve 120 Hz'de 1.71A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.394 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V