EET-HD2S471KJ
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2S471KJ
EET-HD2S471KJ Hakkında
Panasonic EET-HD2S471KJ, 470 µF kapasitanslı, 420V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu tasarımı ile through-hole montaja uygundur. -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışmaya ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile imal edilmiş olup, 10 kHz'de 2.394A ve 120 Hz'de 1.71A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve yüksek voltaj devre tasarımlarında kullanılmaya elverişlidir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.394 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V