EET-HD2S391LJ
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2S391LJ
EET-HD2S391LJ Hakkında
Panasonic EET-HD2S391LJ, 390 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan radyal snap-in tip kondansatörlerin başlıca tercihidir. ±20% tolerans ve 3000 saatlik yaşam süresi (105°C'de) ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol devresi ve ses amplifikatörleri gibi genel amaçlı uygulamalarda yer alır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Düşük frekansta (120 Hz) 1.55A, yüksek frekansta (10 kHz) 2.17A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V