EET-HD2S331JJ
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2S331JJ
EET-HD2S331JJ Hakkında
Panasonic EET-HD2S331JJ, 330µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa türü ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ile ±330µF aralığında kapasitans sağlar. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saat ömür ek değerlendirmesine sahiptir. 10 kHz'de 1.988A ve 120 Hz'de 1.42A ripple akım özellikleri vardır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. Not: Bu ürün üretim dışı (obsolete) durumda olup stok kontrolü önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.988 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V