EET-HD2S221JJ
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2S221JJ
EET-HD2S221JJ Hakkında
Panasonic EET-HD2S221JJ, 220 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V ile yüksek voltaj uygulamalarına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı devreler için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 3000 saat ömre sahip bu kondansatör, yüksek frekans (1.47A @ 10kHz) ve düşük frekans (1.05A @ 120Hz) ripple akımlarını destekler. ±20% tolerans değeri standart uygulamalar için uygundur. Power supply, filtering ve coupling devreleri gibi genel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.47 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V