EET-HD2S181JJ
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2S181JJ
EET-HD2S181JJ Hakkında
Panasonic EET-HD2S181JJ, 180 µF kapasitanslı, 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 3000 saat ömür garantisi 105°C'de sunulur. 10 kHz'de 1.274 A ve 120 Hz'de 910 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Endüstriyel güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Not: Bu parça üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.274 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V