EET-HD2S181HJ
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2S181HJ
EET-HD2S181HJ Hakkında
Panasonic EET-HD2S181HJ, 180 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutu tasarımı ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.274 A ve 120 Hz'de 910 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanır. Üretim sonu (obsolete) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.274 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V