EET-HD2S151HJ
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2S151HJ
EET-HD2S151HJ Hakkında
Panasonic EET-HD2S151HJ, 150 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial can snap-in pakete sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, AC/DC dönüştürücüler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.176 A ve 120 Hz'de 840 mA'dir. Ürün günümüzde üretim dışı konumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.176 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V