EET-HD2G681KJ
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2G681KJ
EET-HD2G681KJ Hakkında
Panasonic EET-HD2G681KJ, 680 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı için uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.968 A ve 120 Hz'de 2.12 A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Lütfen dikkat: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.968 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V