EET-HD2G561LJ
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-HD2G561LJ
EET-HD2G561LJ Hakkında
Panasonic EET-HD2G561LJ, 560µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi montajı ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 2.66A ve 120Hz'de 1.9A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve enerji dönüştürücü devrelerde genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Not: Bu ürün üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.66 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V